Jak uczyć, żeby podejmowane działania były skuteczne, efektywne, a praca ciągle przynosiła satysfakcję?
Co robić, by ułatwić dzieciom, młodzieży zapamiętywanie?
Jak pokazać im, jak się uczyć?

Podstawą jest poznać, zrozumieć jak funkcjonuje uwaga, w jaki sposób działa pamięć – co im pomaga, co przeszkadza. Podstawą jest doświadczyć tego na sobie, bo tylko wtedy pojawi się przekonanie, że zasady wspomagania pamięci naprawdę działają!

Zapraszamy na dedykowane nauczycielom treningi pamięci z pracą na metapoziomie.

Program sesji treningowej:
➡ Jak zapamiętać szybko i skutecznie – wykorzystanie Zasad Wspomagania Pamięci w procesie zapamiętywania i odpamiętywania.
➡ Czym jest pamięć, jak działa, rodzaje i fazy pamięci.
➡ Jak działa uwaga i dlaczego jest tak istotna.

Pozostałe informacje: miejsce i czas – Grybów, 8 lutego, godz. 15.00 – 18.00; Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego.
Szkolenie BEZPŁATNE‼
Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: aczyzycka@o2.pl, aczyzycka@poza-schematem.edu.pl, tel.: 509409262, wiadomość prywatna fb – decyduje kolejność zgłoszeń.
Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o uczestnictwie w treningu. Liczebność grupy: 10-15 osób.

Serdecznie zapraszamy‼